Line-up

5 ________15 augustus 2021

Robert Rook

07-08-2021
Observant
15:00
16:00

Beets Meutgeert Jazz Orchestra ft Izaline Calister / Ack van Rooijen / Sylwester Ostrowski

12-08-2021
Lieve vrouwekerkhof
20:00
21:15

Eran Har Even

09-08-2021
Observant
21:30
22:30

MIRROR MIRROR | BOD (Broekhuizen, van Oostrom & Delfos)

14-08-2021
Kunsthal KAdE
17:00
18:00

Frans Heemskerk

14-08-2021
Observant
20:00
21:00

Patrieck Bonnet

07-08-2021
Observant
16:30
17:30

MARUTYRI ft. Lo van Gorp

12-08-2021
Lieve vrouwekerkhof
21:45
23:00

PEAX-featuring Ties Mellema and Barry Jurjus

10-08-2021
Observant
20:00
21:00

Sylwester Ostrowski

12-08-2021
Lieve vrouwekerkhof
20:00
21:15

Lou Guldemond & Band

14-08-2021
Observant
21:30
22:30

Loet van der Lee Quintet

07-08-2021
Observant
20:00
21:00

Jef Neve

13-08-2021
Lieve Vrouwekerkhof
20:00
21:15

Sojourner’s Truth

10-08-2021
Observant
21:30
22:30

Gianna Tam

05-08-2021
Observant
20:00
21:00

FAST DE

15-08-2021
Observant
15:00
16:00

New York Round Midnight

07-08-2021
Observant
21:30
22:30

Ntjam Rosie

13-08-2021
Lieve Vrouwekerkhof
21:45
23:00

Dick de Graaf Quartet

11-08-2021
Observant
20:00
21:00

Wouter Hamel

05-08-2021
Observant
21:30
22:30

Engels-Teepe-Herman

15-08-2021
Observant
16:30
17:30

Jo Goes Hunting

07-08-2021
Lieve Vrouwekerkhof
20:00
21:00

Jazz Orchestra of the Concertgebouw ft. Sabrina Starke

14-08-2021
Lieve vrouwekerkhof
14:00
15:15

Udo Pannekeet’s Electric Regions

11-08-2021
Observant
21:30
22:30

Blue Sands

05-08-2021
KOSMIK
20:00
21:00

Trybes

07-08-2021
KOSMIK
21:30
22:30

Kuenta

14-08-2021
Lieve vrouwekerkhof
15:45
17:00

Ben van den Dungen Quartet

12-08-2021
Observant
20:00
21:00

Thyrza

05-08-2021
KOSMIK
21:30
22:30

Sebastiaan van Bavel & Rob van Bavel

08-08-2021
Observant
15:00
16:00

Hans & Candy Dulfer

14-08-2021
Lieve vrouwekerkhof
20:00
21:15

Gidon Nunes Vaz Sextet

12-08-2021
Observant
21:30
22:30

Maas & Klein

06-08-2021
Observant
20:00
21:00

Phaedra Kwant Band

08-08-2021
Observant
16:30
17:30

Liquid Spirits ft. Sylwester Ostrowski

14-08-2021
Lieve vrouwekerkhof
21:45
23:00

Suzan Veneman Sextet

13-08-2021
Observant
20:00
21:00

Alexander ‘The Hurricane’ Beets Quintet

06-08-2021
Observant
21:30
22:30

Teis Semey Quintet

08-08-2021
KOSMIK
15:00
16:00

Kinderprogramma: Delfos & the Jazzzzers

15-08-2021
Lieve Vrouwekerkhof
13:00
14:00

Montis, Goudsmit & Directie

13-08-2021
Observant
21:30
22:30

Anan Ya’ari presents: ”YU” Live

06-08-2021
KOSMIK
20:00
21:00

Janne & de Vogels

08-08-2021
KOSMIK
16:30
17:30

Fuse & Friends

15-08-2021
Lieve vrouwekerkhof
15:30
16:45

Berenice van Leer

14-08-2021
Observant
15:00
16:00

Gumbo Kings

06-08-2021
KOSMIK
21:30
22:30

OAK

09-08-2021
Observant
20:00
21:00

Tribute to Jazz at the Philharmonic

15-08-2021
Lieve vrouwekerkhof
17:15
18:30

Winnaar Dutch Jazz Competition – Aviv Noam Quartet

14-08-2021
Observant
16:30
17:30

Contact

Stichting Amersfoort Jazz
p/a Hamersveldseweg 84a
3833 GT Leusden

Algemene vragen: info@amersfoortjazz.nl
Artiesten contact: productie@amersfoortjazz.nl
Communicatie: sven@amersfoortjazz.nl
Techniek: jaap@amersfoortjazz.nl

PBCF_Logo_Tagline_oranje_RGB-2